تبلیغات
ارسال جدیدترین محصولات در کانال و ارایه برنامه سلامتی و ورزشی
فروشگاه موبایل های جدید و قدیمی و لوازم جانبی موبایل - لیگ جهانی والیبال 2017

فروشگاه موبایل های جدید و قدیمی و لوازم جانبی موبایل

دیجی کالا نامی آشنا برای خرید مطمئن شما

 

لیگ جهانی والیبال 2017

 

شرکت عرضه محصول:دیجی کالا پارس

تاریخچه لیگ جهانی

لیگ جهانی سال 2017 در حالی از 12 خردادماه آغاز می شود که این رقابت ها در سال 2018 با تغییرات گسترده ای از جمله تعداد تیم های شرکت کننده، مدت زمان برگزاری، نام رقابت ها، تضمین هفت ساله برای حضور 12 کشور از جمله ایران در سطح یک و تغییراتی در پوشش تلویزیونی و بازاریابی روبرو خواهد شد.

لیگ جهانی والیبال در سال 1990 به عنوان بخشی از یک برنامهٔ بازاریابی در این رشته ورزشی راه‌اندازی شد تا نشان متمایزی از فعالیت‌های فدراسیون جهانی در اواخر قرن بیستم باشد.

فدراسیون جهانی والیبال برای برگزاری بیست و نهمین دوره این رقابت ها (سال 2018) تغییرات عمده ای لحاظ کرده است که چهار دلیل اصلی برای این اقدام عنوان کرده است.

میزان قرارداد پوشش تلویزیونی لیگ جهانی در سال های اخیر هیچ پیشرفتی نداشته است که این موضوع یکی از دلایل تغییرات عمده لیگ جهانی است. از سوی دیگر درآمد حامیان مالی لیگ جهانی ناچیز است که این موضوع نیز نگرانی هایی را برای ادامه حمایت آنان بوجود آورده است.

یکی دیگر از نگرانی ها نبود درآمد برای میزبان های لیگ جهانی است و کشورهای برگزار کننده لیگ جهانی اجازه فروش محصولات حامیان را نداشتند. در سال های اخیر روش برگزاری و تقویم لیگ جهانی نیز با تغییراتی روبرو شد که برنامه ریزی را برای تیم ها، کشورها و حامیان مالی سخت کرده و موجب سردرگمی تماشاگران و رسانه ها برای اطلاع رسانی و پوشش خبری شده بود. این نکات از ضعف های این رقابت ها بود که فدراسیون جهانی برای برطرف کردن این مشکلات، تغییرات عمده برای سال 2018 را برنامه ریزی کرد.

فدراسیون جهانی والیبال در سال های اخیر برای برطرف کردن این مشکلات مجبور به تزریق پول به این رقابت ها در قالب پاداش و هزینه سفر تیم ها بود که در برنامه ریزی جدید به دنبال هزینه کمتر است. این فدراسیون در سری جدید لیگ جهانی به دنبال ایجاد توازن بین ورزش و مسایل مالی است تا همانند تیم های برتر دنیا، حامیان مالی معروف نیز جذب این رقابت ها شوند.

** پنجمین تجربه والیبال ایران در لیگ جهانی

تیم ملی والیبال ایران در سال 2017 پنجمین حضور خود در لیگ جهانی والیبال را در حالی تجربه می کند که هدایت تیم ایران را ایگور کولاکوویچ بر عهده گرفته است. ملی پوشان ایران در چهار دوره گذشته این رقابت ها با خولیو ولاسکو (2013)، اسلوبودان کواچ (2014 و 2015) و رائول لوزانو (2016) به میدان رفتند و امسال (2017) با کولاکوویچ به مصاف حریفان خود می روند.

لیگ جهانی در سال 2017 همانند سال گذشته با حضور ۳۶ تیم در ۳ سطح یک، دو و سه برگزار می شود که اسامی تیم های شرکت کننده در هر سطح به قرار زیر است:

سطح یک: فرانسه، ایتالیا، روسیه، آمریکا، برزیل، ایران، آرژانتین، صربستان، بلغارستان، بلژیک، لهستان و کانادا

سطح دو: هلند، پرتغال، ترکیه، اسلواکی، ژاپن، کره جنوبی، فنلاند، چین، مصر، جمهوری چک، اسلوونی و استرالیا

سطح سه: تونس، ونزوئلا، قطر، آلمان، مکزیک، اسپانیا، مونته نگرو، قزاقستان، یونان، چین تایپه، استونی و اتریش

دور مقدماتی سطح یک لیگ جهانی سال 2017 از 12 خردادماه با دیدار فرانسه و بلغارستان شروع می شود و در مدت سه هفته 54 دیدار برگزار خواهد شد. مرحله گروهی سطح یک لیگ جهانی 29 خردادماه با جدال آرژانتین و بلغارستان به پایان می رسد.

 

گروه بندی تیم ها در سه هفته دور مقدماتی سطح یک لیگ جهانی به قرار زیر است:

** هفته نخست 12 تا 14 خردادماه:

گروه A میزبان ایتالیا: برزیل، ایتالیا، لهستان و ایران

گروه B میزبان صربستان: صربستان، آمریکا، کانادا و بلژیک

گروه C میزبان روسیه: فرانسه، روسیه، بلغارستان و آرژانتین

 

** هفته دوم از 19 تا 21 خردادماه:

گروه D میزبان ایران: صربستان، آرژانتین، بلژیک و ایران

گروه E میزبان بلغارستان: برزیل، لهستان، کانادا و بلغارستان

گروه F میزبان فرانسه: فرانسه، روسیه، آمریکا و ایتالیا

 

** هفته سوم، 25 تا 29 خردادماه:

گروه I میزبان آرژانتین: صربستان، برزیل، بلغارستان و آرژانتین

گروه H میزبان لهستان: آمریکا، روسیه، لهستان و ایران

گروه L میزبان بلژیک: فرانسه، ایتالیا، کانادا و بلژیک

پس از پایان مرحله گروهی، برزیل به عنوان میزبان به همراه 5 تیم برتر جدول به مرحله نهایی صعود می کنند که مسابقات این مرحله از 13 تیرماه آغاز می شود.

فرمول مرحله فینال نیز مانند دوره های گذشته است. ۶ تیم راه یافته به فینال (Final 6) به ۲ گروه ۳ تیمی تقسیم می شوند و ۲ تیم برتر هر گروه به نیمه نهایی صعود می کند. سپس تیم های پیروز در فینال برای قهرمانی رو در روی یکدیگر قرار می گیرند.

 

** تعداد تیم های شرکت کننده در ادوار مختلف لیگ جهانی

در سال 1990 تعداد تیم های شرکت کننده در لیگ جهانی هشت تیم بود که در دو گروه با هم به رقابت پرداختند. در سال 1991 این تعداد به ده تیم افزایش یافت. از سال 1992 تا 2000 و سال 2004 و 2005 تعداد تیم های شرکت کننده در لیگ جهانی 12 تیم بود. این تعداد در سالهای 2001 تا 2003 و 2006 و 2012، 17 تیم بود. 18 تیم در سال 2013 این رقابت ها حضور یافتند.

این تعداد در سال 2014 به 28 تیم رسید و در سال 2015 به ۳۲ تیم رسید و سال های (2016 و 2017) 36 تیم در لیگ جهانی حضور دارند که در نوع خود رکورد جدیدی بود، اما یکی از تغییرات لیگ جهانی در سال آینده افزایش تیم های شرکت کننده است که در سطح یک این رقابت ها، 16 کشور با یکدیگر مسابقه می دهند.

بر این اساس سطح یک «لیگ جهانی جدید والیبال» مردان و زنان سال 2018 با حضور 16 تیم در چهار گروه مقدماتی برگزار می شود که 12 کشور از این تعداد، حضورشان در هفت سال آینده تضمین شده است و چهار کشور دیگر که برای سال 2018 انتخاب شدند و احتمال تغییر بر اساس عملکرد در هر سال خواهند داشت.

در رقابت های لیگ جهانی جدید والیبال و در گروه مردان سال 2018 تیم های برزیل، ایران، چین، ایتالیا، لهستان، صربستان، آمریکا، فرانسه، ژاپن، آلمان، روسیه و آرژانتین حضورشان در این رقابت ها برای هفت سال آینده از سوی فدراسیون جهانی تضمین شده است و تیم استرالیا، کره جنوبی، کانادا و بلغارستان در رقابت های 2018 شرکت می کنند و در گروه چهار تیم متغیر این رقابت ها هستند.

 

** پرافتخارترین های لیگ جهانی

آمار و ارقام نشان می دهد که تیم ملی والیبال برزیل با کسب 9 مدال طلا، 6 نقره و 4 برنز در صدر پر افتخارترین های لیگ جهانی است. این تیم در سالهای 1993، 2001، 2003 تا 2007، 2009 و 2010 صاحب عنوان قهرمانی شده تا بیش از قبل خود را به عنوان قدرت اول این رقابتها معرفی کند.

تیم ایتالیا هم با 8 مدال طلا، 3 نقره و ۴ برنز در رده دوم و روسیه با کسب 3 مدال طلا، 5 نقره و 7 برنز در رده سوم پر افتخارترین تیم ها قرار دارد.

آمریکا نیز با دو مدال طلا، یک نقره و سه برنز در رتبه چهارم قرار دارد و تیم های کوبا (یک طلا، پنج نقره و سه برنز)، صربستان (یک طلا، چهار نقره و سه برنز)، هلند (سه مدال طلا، نقره و برنز)، فرانسه (سه مدال طلا، نقره و برنز) و لهستان (دو مدال طلا و برنز) در زمره افتخارآفرینان این رقابت ها هستند.

تیم ملی والیبال ایران امسال برای پنجمین بار در طول تاریخ در رقابت های لیگ جهانی شرکت می کند و نسبت به سال گذشته چند تغییر مهم در ترکیب تیم ایران بوجود آمده است که مهمترین آن هدایت ملی پوشان از سوی ایگور کولاکوویچ است. همچنین امسال تغییراتی در کادر فنی و بازیکنان بوجود آمده که حضور پیمان اکبری به عنوان دستیار کولاکوویچ و حضور نداشتن مهدی مهدوی و شهرام محمودی از مهمترین آنهاست.

کولاکوویچ در سال های 2003 تا 2005 که کمک مربی تیم ملی والیبال صربستان و مونته نگرو بود، سه مدال نقره لیگ جهانی به دست آورد و در سال 2010 که هدایت تیم ملی والیبال صربستان را نیز به عنوان سرمربی بر عهده داشت، به مدال برنز این رقابت ها دست یافت.

تیم ایران در سال ۲۰۱۳ (نخستین حضور) با هدایت خولیو ولاسکو به مقام نهمی دست یافت، در سال ۲۰۱۴ (دومین حضور) با هدایت اسلوبودان کواچ عنوان چهارمی را به دست آورد، سال 2015 نیز تیم ایران در دومین حضور خود با اسلوبودان کواچ ضمن تثبیت جایگاه خود در جمع هشت تیم برتر، عملکرد خوبی به نمایش گذاشت و در سال 2016 تیم ایران در بین 12 تیم شرکت کننده رتبه هشتم را به دست آورد.

از میان تیم های آسیایی تیم های ژاپن، کره جنوبی و چین سه تیمی هستند که سابقه زیادی در لیگ جهانی دارند. کسب مقام ششمی در سالهای 1990، 1993 و 2008 از سوی تیم ژاپن و قرار گرفتن در همین رده در سال 1995 و 1996 از سوی تیم های کره جنوبی و چین بهترین مقام تیم های آسیایی درلیگ جهانی بوده است.

اما دیگر نماینده آسیا؛ استرالیا هم در سال 1999 (با نظر ویژه فدراسیون جهانی و به دلیل آمادگی جهت انجام بازی های آبرومند به عنوان میزبان المپیک 2000) برای اولین بار در لیگ جهانی حضور یافت و بین دوازده تیم، در رده دهم قرار گرفت. این تیم در سال 2014 دومین حضور خود را در لیگ جهانی به ثبت رساند و مسابقات را از سطح دو آغاز کرد که موفق شد با قهرمانی در این سطح، به جمع شش تیم مرحله نهایی سطح یک (2014) راه یافته و حضور خود در گروه بندی سطح یک رقابت های امسال را نیز هموار کند. استرالیا در 2015 و 2016 برای سومین و چهارمین بار حضور خود را تجربه کرد و در سال 2017 در سطح دو لیگ جهانی به میدان می رود.

در لیگ جهانی سال 2017 تیم ایران تنها نماینده آسیا در سطح یک است و تیم های کره جنوبی، استرالیا، ژاپن و چین در سطح دو به میدان می روند.

 

رده بندی تیم ها در طول ادوار گذشته لیگ جهانی والیبال به شرح زیر است:
ژاپن 1990: ایتالیا، هلند، برزیل
ایتالیا 1991: ایتالیا، کوبا، روسیه
ایتالیا 1992 :ایتالیا، کوبا ، آمریکا
برزیل 1993 : برزیل، روسیه، ایتالیا
ایتالیا 1994 : ایتالیا، کوبا، برزیل
برزیل 1995 : ایتالیا، برزیل، کوبا
هلند 1996 : هلند، ایتالیا، روسیه
روسیه 1997 : ایتالیا، کوبا، روسیه
ایتالیا 1998 : کوبا، روسیه، هلند
آرژانتین 1999 : ایتالیا، کوبا، برزیل
هلند 2000 : ایتالیا، روسیه، برزیل
لهستان 2001 : برزیل، ایتالیا، روسیه
برزیل 2002 : روسیه، برزیل، یوگسلاوی
اسپانیا 2003 : برزیل، صربستان و مونته نگرو، ایتالیا
ایتالیا 2004 : برزیل، ایتالیا، صربستان و مونته نگرو
صربستان 2005 : برزیل، صربستان و مونته نگرو ، کوبا
روسیه 2006 : برزیل، فرانسه، روسیه
لهستان 2007 : برزیل، روسیه، آمریکا
برزیل 2008 : آمریکا، صربستان، روسیه
صربستان 2009 : برزیل، صربستان، روسیه
آرژانتین 2010 : برزیل، روسیه، صربستان
لهستان 2011 : روسیه، برزیل، لهستان
بلغارستان 2012 : لهستان، آمریکا، کوبا
آرژانتین 2013: روسیه ، برزیل ، ایتالیا
ایتالیا ۲۰۱۴: آمریکا، برزیل ، ایتالیا
برزیل ۲۰۱۵: فرانسه، صربستان و آمریکا
لهستان 2016: صربستان، برزیل و فرانسهبرچسب:,والیبال,والیبال ساحلی زنان,والیبال زنان,والیبال ایران,والیبال ساحلی,والیبال زنان ایران,والیبال بانوان,والیبال با پا,والیبال زنان امریکا,والیبال چیست,والیبال ساحلی زنان المپیک 2016,والیبال ساحلی زنان ریو,والیبال ساحلی زنان عکس,والیبال ساحلی زنان جهان,والیبال ساحلی زنان المپیک,والیبال ساحلی زنان المپیك,والیبال ساحلی زنان آپارات,والیبال ساحلی زنان المپیک لندن,والیبال ساحلی زنان ایرانی,والیبال زنان برزیل,والیبال زنان اروپا,والیبال زنان ساحلی,والیبال زنان لهستان,والیبال زنان جهان,والیبال زنان خارجی,والیبال زنان روسیه,والیبال ایران لهستان,والیبال ایران و آمریکا,والیبال ایران برزیل,والیبال ایران آمریکا,والیبال ایران فرانسه,والیبال ایران ژاپن,والیبال ایران آلمان,والیبال ایران و ژاپن,والیبال ایران صربستان,والیبال ساحلی بانوان,والیبال ساحلی کیش,والیبال ساحلی ایران,والیبال زنان ایران قبل از انقلاب,والیبال زنان ایران عکس,والیبال زنان ایران اپارات,والیبال زنان ایران و فیلیپین,والیبال زنان ایران و چین,والیبال زنان ایران و ژاپن,والیبال زنان ایران و کره جنوبی,والیبال زنان ایران فیلم,والیبال بانوان ایران,والیبال بانوان,والیبال بانوان خارجی,والیبال بانوان تیم ملی,والیبال بانوان ایران,والیبال بانوان جهان,والیبال بانوان مازندران,والیبال بانوان شهرداری ارومیه,والیبال بانوان ایتالیا,والیبال با پا,ورزش والیبال با پا,بازی والیبال با پا,قوانین والیبال با پا,دانلود بازی والیبال با پا,بازی انلاین والیبال با پا,والیبال بانوان امریکا,والیبال ساحلی زنان امریکا,تیم والیبال زنان امریکا,عکس والیبال زنان امریکا,عکس تیم والیبال زنان امریکا,تیم ملی والیبال زنان امریکا,زنان والیبال ایران امریکا,عکس والیبال ساحلی زنان امریکا,والیبال چیست,مینی والیبال چیست,لیبرو در والیبال چیستلیگ جهانی والیبال,لیگ جهانی والیبال 2017,لیگ جهانی والیبال 2015,لیگ جهانی والیبال 2014,لیگ جهانی والیبال 2013,لیگ جهانی والیبال ایران,لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۵,لیگ جهانی والیبال زنان,لیگ جهانی والیبال لهستان,لیگ جهانی والیبال گروه A,لیگ جهانی والیبال 2015,لیگ جهانی والیبال 2015 گروه C,لیگ جهانی والیبال 2015 ماهواره,لیگ جهانی والیبال 2015 مرحله نهایی,لیگ جهانی والیبال 2015 جدول,لیگ جهانی والیبال 2015 گروه A,لیگ جهانی والیبال 2015 ویکی,لیگ جهانی والیبال 2015 نتایج,لیگ جهانی والیبال 2015 ویکیپدیا,لیگ جهانی والیبال 2014,لیگ جهانی والیبال 2014 ویکی پدیا,لیگ جهانی والیبال 2014 مرحله نهایی,لیگ جهانی والیبال 2014 گروه A,لیگ جهانی والیبال 2014 ماهواره,لیگ جهانی والیبال 2014 جدول,لیگ جهانی والیبال 2014 لهستان,لیگ جهانی والیبال 2014 در ماهواره,لیگ جهانی والیبال 2014 ویکی,لیگ جهانی,لیگ جهانی 2014,لیگ جهانی والیبال 2013,لیگ جهانی والیبال 2013 ویکی پدیا,لیگ جهانی والیبال 2013 ایران ایتالیا,لیگ جهانی والیبال 2013 جدول,جام جهانی والیبال 2013,قهرمان لیگ جهانی والیبال 2013,جدول لیگ جهانی والیبال 2013,فینال لیگ جهانی والیبال 2013,مسابقات لیگ جهانی والیبال 2013,لیگ جهانی والیبال ایران برزیل,لیگ جهانی والیبال ایران ایتالیا,لیگ جهانی والیبال ایران روسیه,لیگ جهانی والیبال ایران لهستان,لیگ جهانی والیبال ایران امریکا,لیگ جهانی والیبال ایران و روسیه,لیگ جهانی والیبال ایران و لهستان,لیگ جهانی والیبال ایران و آمریکا,لیگ جهانی والیبال ایران 2014,لیگ جهانی 2014 والیبال,جام جهانی 2014,جام جهانی 2014,جام جهانی 2014 ایران,جام جهانی 2014 والیبال,جام جهانی 2014 گروه بندی,جام جهانی 2014 برزیل,جام جهانی 2014 جدول,جام جهانی 2014 بدون سانسور,جام جهانی والیبال ۲۰۱۵,لیگ جهانی والیبال 2015 ویکی پدیا,لیگ جهانی والیبال زنان 2013,لیگ جهانی والیبال زنان 2014,جام جهانی والیبال زنان,جام جهانی والیبال زنان 2014,جام جهانی والیبال زنان 2014 ایتالیا,لیگ جهانی والیبال بانوان,تصاویر لیگ جهانی والیبال زنان,مسابقات لیگ جهانی والیبال زنان 2014,جام جهانی والیبال ساحلی زنان,والیبال ایران,والیبال ایران لهستان,والیبال ایران و آمریکا,والیبال ایران برزیل,والیبال ایران آمریکا,والیبال ایران فرانسه,والیبال ایران ژاپن,والیبال ایران آلمان,والیبال ایران و ژاپن,والیبال ایران صربستان,والیبال ایران لهستان,والیبال ایران لهستان 2015,والیبال ایران لهستان آپارات,والیبال ایران لهستان بدون سانسور,والیبال ایران لهستان زنده,والیبال ایران لهستان فیلم,والیبال ایران لهستان ساعت,والیبال ایران لهستان 2014,والیبال ایران لهستان امروز,والیبال ایران و آمریکا 2015,والیبال ایران و آمریکا ساعت,والیبال ایران و آمریکا نتیجه,والیبال ایران و آمریکا فیلم,والیبال ایران و آمریکا عکس,والیبال ایران و آمریکا امروز,والیبال ایران و آمریکا پخش زنده,والیبال ایران و آمریکا بازی دوم,والیبال ایران و آمریکا بدون سانسور,والیبال ایران برزیل 2014,والیبال ایران برزیل نتیجه,والیبال ایران برزیل ساعت,والیبال ایران برزیل امروز,والیبال ایران برزیل زنده,والیبال ایران برزیل ماهواره,والیبال ایران برزیل اپارات,والیبال ایران برزیل یکشنبه,والیبال ایران برزیل بدون سانسور,والیبال ایران آمریکا نتیجه,والیبال ایران آمریکا زنده,والیبال ایران آمریکا 2014,والیبال ایران آمریکا 2015,والیبال ایران آمریکا آپارات,والیبال ایران آمریکا امروز,والیبال ایران آمریکا دوستانه,والیبال ایران آمریکا ۲۰۱۵,والیبال ایران آمریکا یکشنبه,والیبال ایران فرانسه,والیبال ایران فرانسه ساعت,نتایج والیبال ایران فرانسه,والیبال ایران فرانسه زنده,والیبال ایران فرانسه 2014,والیبال ایران فرانسه ماهواره,والیبال ایران فرانسه امروز,والیبال ایران فرانسه جام جهانی,والیبال ایران فرانسه ساعت,والیبال ایران ژاپن+پخش زنده,والیبال ایران ژاپن,والیبال ایران ژاپن یکشنبه,والیبال ایران ژاپن امروز,والیبال ایران ژاپن یکشنبه ساعت,والیبال ایران ژاپن شنبه,والیبال ایران ژاپن نتیجه,والیبال ایران ژاپن اپارات,والیبال ایران ژاپن نتیجه,والیبال ایران آلمان زنده,والیبال ایران آلمان,والیبال ایران آلمان ساعت,والیبال ایران آلمان ماهواره,والیبال ایران آلمان فرانسه,والیبال ایران المان امشب,والیبال ایران و آلمان پخش زنده,والیبال ایران و آلمان,بلیط والیبال ایران آلمان,والیبال ایران و ژاپن,والیبال ایران و ژاپن ساعت,والیبال ایران و ژاپن انتخابی لیگ جهانی,والیبال ایران و ژاپن امروز,والیبال ایران و ژاپن اینچئون,والیبال ایران و ژاپن زمان,نتیجه والیبال ایران و ژاپن,بازی والیبال ایران و ژاپن,نتیجه والیبال ایران و ژاپن,والیبال ایران صربستان لیگ جهانی,والیبال ایران صربستان آپارات,والیبال ایران صربستان المپیک,والیبال ایران صربستان امروز,والیبال ایران صربستان,والیبال ایران صربستان جام جهانی,والیبال ایران صربستان زنده,والیبال ایران صربستان 2014,والیبال ایران صربستان ساعت
Talley transmitting station
شنبه 29 اردیبهشت 1397 06:19 ق.ظ
This web site definitely has all the information and facts I needed concerning this subject and didn't know who to ask.
Foot Complaints
شنبه 14 مرداد 1396 06:12 ب.ظ
Simply want to say your article is as astounding.
The clearness for your publish is just spectacular and that i can assume
you're knowledgeable on this subject. Fine with your permission let
me to grab your RSS feed to stay updated with impending post.
Thank you a million and please keep up the enjoyable work.
loreweelborg.wordpress.com
جمعه 13 مرداد 1396 08:52 ب.ظ
My family every time say that I am wasting my time here at net, however I know I am getting experience every day by reading thes fastidious posts.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


آخرین محصولات کاهش وزن و لاغری شنبه 30 تیر 1397
لیست محصولات کاهش وزن ، لاغری ، چربی سوز دوشنبه 24 مهر 1396
آموزش ورزش خانگی برای لاغری و تناسب اندام دوشنبه 27 شهریور 1396
محصول ویژه این ماه با تخفیف جمعه 6 مرداد 1396
چستر بنینگتون ، خواننده مشهور گروه موسیقی راک « linkin park » خودکشی کرد جمعه 30 تیر 1396
رابطه با خواهر، انگیزه پسر جوان از رفیق‌ كشی سه شنبه 20 تیر 1396
انواع لوازم جانبی موبایل با قیمت مناسب سه شنبه 23 خرداد 1396
شکست نقشه شوم تروریست های داعشی در تهران دوشنبه 22 خرداد 1396
بازتاب شبکه‌های بین‌المللی حمله داعش به تهران دوشنبه 22 خرداد 1396
لیگ جهانی والیبال 2017 دوشنبه 22 خرداد 1396
برنامه مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 در آسیا دوشنبه 22 خرداد 1396
12 خودروی جدیدی که امسال می‌آیند دوشنبه 22 خرداد 1396
اخبار و شایعات نقل و انتقالات ایران دوشنبه 22 خرداد 1396
لحظه به لحظه با نقل و انتقالات فوتبال اروپا دوشنبه 22 خرداد 1396
بهترین گوشی‌ های هوشمند جهان از نظر قیمت و کیفیت ۲۰۱۷ دوشنبه 22 خرداد 1396
لیست محصولات-با تخفیف خرید کنید. یکشنبه 21 خرداد 1396
قرص نچرال اسلیمینگ قرمز اورجینال درجه یک جمعه 19 خرداد 1396
مکمل افزایش قد چهارشنبه 17 خرداد 1396
قرص مگارنج مناسب برای افزایش وزن و پر شدن صورت دوشنبه 8 خرداد 1396
قرص مگارنج مناسب برای افزایش وزن و پر شدن صورت شنبه 30 بهمن 1395
Huawei Mate 9 Pro هواوی میت 9 پرو یکشنبه 30 آبان 1395
OnePlus 3T وان‌پلاس 3 تی یکشنبه 30 آبان 1395
معرفی بهترین بازی‌های 4K برای PlayStation 4 Pro یکشنبه 30 آبان 1395
عکس فاش‌شده مربوط به کدام گوشی هوآوی است: P10 یا P10 Plus؟ شنبه 30 مرداد 1395
توسعه اندروید 7 برای Galaxy Note 5 آغاز شده است شنبه 30 مرداد 1395
کوالکام پردازنده پرچمداران 2017 را معرفی کرد؛ اسنپ‌دراگون شنبه 30 مرداد 1395
سیانوژن نام 9 دستگاه اندرویدی دیگر را منتشر کرد که در نسخه Cyanogen 14.1 از آنها پشتیبانی می‎‏شود و کاربران می‌توانند از این کاستوم رام در گوشی خود استفاده کنند. شنبه 30 مرداد 1395
آلفارومئو استلویو، بلندقامت ایتالیایی شنبه 30 مرداد 1395
لیست آخرین مطالب درباره محصول
 
ارسال جدیدترین محصولات در کانال و ارایه برنامه سلامتی و ورزشی
فروشگاه رایگان اینترنتی
همکاری در فروش دیجی کالا پارس قرص چاق کننده گیاهی افزایش وزن سریع 10 کیلو در ماه مکمل افزایش قد جهت افزایش قد 10 الی 12 سانت در یک دوره آدیوس گلد طلایی مکمل لاغری فوق العاده قوی برای کاهش وزن قرص نچرال اسلیمینگ کاهش دهنده فوق العاده اشتها قرص مگارنج مناسب برای افزایش وزن و پر شدن صورت قرص رشد مو کانادایی مکمل بسیار قدرتمند ضد ریزش مو و رویش مجدد مو کاهش دهنده فوق العاده اشتها تا حد صفر و چربی سوز فوق العاده قوی مکمل کمکی برای افزایش تراکم استخوان - ضد پوکی استخوان قرص چاق کننده گیاهی افزایش وزن سریع 12 کیلو در ماه کاهش دهنده فوق العاده اشتها تا حد صفر و چربی سوز فوق العاده قوی افزایش وزن سریع 15 کیلو در ماه بومبا افزایش وزن مکمل جوانه گندم بامبا قرص مگارنج A+ PLUS بسیار قوی برای پرشدن حجم صورت بدون افزایش وزن ادکلن مردانه ورساچه اروس افزایش وزن سریع 7 کیلو در ماه افزایش وزن سریع 11 کیلو در ماه شامپو کافئین پاور نچرال ورلد شامپو تقویتی و محرک و ضد ریزش مو ساخت انگلستان عطر ادکلن زنانه کلوین کلاین ایفوریا لیکویید گلد قرص جی فست مناسب برای افزایش وزن 7 الی 10 کیلو در ماه داروی لاغری تینوئید ریتارد 10 الی 15 کیلو در ماه قرص چاق کننده گیاهی Brewers Yeast اصل قرص رشد مو کانادایی B COMPLEX 50 قرص نچرال اسلیمینگ قرمز اورجینال درجه یک مکمل افزایش قد آدیوس گلد 60 تایی طلایی دیجی کالا پارس فروشگاه اینترنتی ارزانی ها فروشگاه موبایل های جدید و قدیمی و لوازم جانبی موبایل فروشگاه وسایل شخصی فروشگاه محصولات پزشکی و بهداشتی و آرایشی فروشگاه پوشاک و لباس نرم افزار فروشگاه کودکان بزرگترین فروشگاه مکمل های چاقی و لاغری و افزایش قد قرص چاق کننده گیاهی افزایش وزن سریع 10 کیلو در ماه مکمل افزایش قد جهت افزایش قد 10 الی 12 سانت در یک دوره آدیوس گلد طلایی مکمل لاغری فوق العاده قوی برای کاهش وزن قرص نچرال اسلیمینگ کاهش دهنده فوق العاده اشتها قرص مگارنج مناسب برای افزایش وزن و پر شدن صورت قرص رشد مو کانادایی مکمل بسیار قدرتمند ضد ریزش مو و رویش مجدد مو کاهش دهنده فوق العاده اشتها تا حد صفر و چربی سوز فوق العاده قوی مکمل کمکی برای افزایش تراکم استخوان - ضد پوکی استخوان قرص چاق کننده گیاهی افزایش وزن سریع 12 کیلو در ماه کاهش دهنده فوق العاده اشتها تا حد صفر و چربی سوز فوق العاده قوی افزایش وزن سریع 15 کیلو در ماه بومبا افزایش وزن مکمل جوانه گندم بامبا قرص مگارنج A+ PLUS بسیار قوی برای پرشدن حجم صورت بدون افزایش وزن ادکلن مردانه ورساچه اروس افزایش وزن سریع 7 کیلو در ماه افزایش وزن سریع 11 کیلو در ماه شامپو کافئین پاور نچرال ورلد شامپو تقویتی و محرک و ضد ریزش مو ساخت انگلستان عطر ادکلن زنانه کلوین کلاین ایفوریا لیکویید گلد قرص جی فست مناسب برای افزایش وزن 7 الی 10 کیلو در ماه داروی لاغری تینوئید ریتارد 10 الی 15 کیلو در ماه قرص چاق کننده گیاهی Brewers Yeast اصل قرص رشد مو کانادایی B COMPLEX 50 قرص نچرال اسلیمینگ قرمز اورجینال درجه یک مکمل افزایش قد آدیوس گلد 60 تایی طلایی